Strona główna
Nasze usługi
Oddziały regionalne
Zapytanie ofertowe
Lista miast
Tłumacze przysięgli
Partnerzy
Kontakt

 
  Oddziały Regionalne
 
  Biura stacjonarne w Polsce:  
 
  Warszawa   ul. Kopernika 30, tel: 022 2442205, fax: 022 2442207

        mobile: 0695500000
  Gorlice   ul. Hallera 4, 38-300 Gorlice mobile: 0691777777
  Gdynia   ul. Świętojańska 3 mobile: 0509504111
 
  Nasi przedstawiciele handlowi znajdują się również w następujących miastach Polski:
 

Białystok | Bielsko Biała | Bydgoszcz | Chełm | Częstochowa | Elbląg | Gdańsk | Gdynia | Gliwice | Gorlice | Gorzów Wlkp. | Jasło | Kalisz | Katowice | Kielce | Konin | Koszalin | Kraków | Kołobrzeg | Krosno | Krynica | Legnica | Leszno | Lublin | Łomża | Łódź | Mikołajki | Międzyzdroje | Nowy Sącz | Olsztyn | Opole | Ostrołęka | Piła | Poznań | Przemyśl | Radom | Rzeszów | Siedlce | Sieradz | Skierniewice | Sopot | Suwałki | Szczecin | Szczyrk | Świnoujście | Tarnów | Tarnobrzeg | Tychy | Toruń | Warszawa | Wisła | Włocławek | Wrocław | Zabrze | Zakopane | Zamość | Zielona Góra | Żyrardów

 
  Zapraszamy również do kontaktu z naszymi zagranicznymi przedstawicielami i biurami:
 
 
 BUL  Български БЪЛГАРИЯ bulgaria@e-ling.eu  Контакт
Anna Svestova anna@e-ling.eu

  CAT  Català CATALUNYA catalunya@e-ling.es  
    Marcin Marczewski marcin@e-ling.es +34618602699
    Pedro Rabal pedro@e-ling.es  

  CZE  Česky CESKÁ REPUBLIKA info@e-ling.eu Kontakt
Slavka Matiskova slavka@e-ling.eu  

  DAN  Dansk DANMARK info@e-ling.eu Kontakt
Hans de Borg hans@e-ling.eu  

  GER  Deutsch DEUTSCHLAND info@e-ling.eu Kontakt
Matthias Zemler matthias@e-ling24.de  
    Christian Miller christian@e-ling24.de  

  GRE  Ελληνικά ΕΛΛΆΣ greek@e-ling.eu  

  ENG  English UNITED KINGDOM info@e-ling.eu Contact
Helen Smith helen@proximuss.co.uk  
    Richard Powell richard@proximuss.co.uk  
    Patrick Crawford patrick@proximuss.co.uk  

  ESP  Español ESPAÑA spain@e-ling.es Contacto
Ruben Ruiz Garcia info@e-ling.eu  +34619854798
      info@e-ling.eu skype: cavallinobdn

  EST  Eesti EESTI info@e-ling.eu Kontakt

  FIN    Suomi SUOMI / FINLAND info@e-ling.eu Yhteystiedot
Jesse Hesing jesse@e-ling.eu  

  FRA  Français FRANCE france@e-ling.eu Contact
Xavier Quintin xavier@e-ling.eu +33666922560

  LIT    Lietuvių LIETUVA info@e-ling.eu Kontaktai
Matylda Kustra matylda@e-ling.lt  

  LTV  Latviešu LATVIJA info@e-ling.eu Kontakts
Matylda Kustra matylda@e-ling.eu

  ITA    Italiano ITALIA info@e-ling.it Contatto
Małgorzata Fic gosia@e-ling.it

  HUN  Magyar MAGYARORSZÁG info@e-ling.eu Kapcsolat
Gabor Janos gabor@e-ling.eu

  NID   Nederlands NEDERLAND info@e-ling.eu Contact
Gerard van Halen gerard@e-ling.nl

  NOR  Norsk NORGE norway@e-ling.eu
Henrik Vessel henrik@e-ling.eu

  POL  Polski POLSKA poland@e-ling.eu Kontakt
Marcin Marczewski marcin@e-ling.eu +48609999999
Anna Mudel ania@e-ling.eu +48509504111
Anna Bojanowska info@e-ling.eu +48693333333
Lidia Wresiło lidia@e-ling.eu +48609999999
Ewa Marczewska ewa@e-ling.eu +48691777777
Adrian Terlikowski adrian@e-ling.eu +48695500000
Katarzyna Szymanek katarzyna@e-ling.eu +48609999999
Tomasz Kunkel tomek@e-ling.eu
Robert Waligóra robert@e-ling.eu

  POR  Português PORTUGAL portugal@e-ling.eu Contacto
Fernando Variações fernando@e-ling.eu

  ROM  Română ROMANIA romania@e-ling.eu Contactul
Octav Dimitrescu octav@e-ling.eu

  RUS  Русский РОССИЯ info@e-ling.eu Контакт
Tatjana Tribova tatjana@e-ling.eu

  SLO   Slovenčina SLOVENSKO info@e-ling.eu Kontakt
Lenka Hricova lenka@e-ling.eu

  SLV   Slovenščina SLOVENIJA info@e-ling.eu
Janes Mušič janes@e-ling.eu

  SWE  Svenska SVERIGE info@e-ling.eu Kontakt
Olaus Bergman olaus@e-ling.eu
 
 Strona główna | O nas  | Kontakt | Nasze usługi

Szybki kontakt za pomocą komunikatora Gadu-Gadu:  6143179 porozmawiaj  347562 porozmawiaj  10602045 porozmawiaj  10602045 porozmawiaj  11982639 porozmawiaj